Dálkové zasvěcení

Právě Vy jste jedním mnoha lidí, kteří se rozhodli získat zasvěcení do energie Ra-Sheeby na dálku. Jistě se nacházíte v pohodlí svého domova či na jiném klidném místě. Výhoda tohoto způsobu je jistě v tom, že nemusíte nikam cestovat, zasvěcení budete prožívat v prostředí, které je vám blízké a cítíte se tam dobře. Následující týdny po zasvěcení (a samozřejmě i nadále vždy) jsem Vám zdarma k dispozici pro konzultaci vašich otázek. V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Zasvěcení, které Vám předáme, probíhá na mentální úrovni. To znamená, že vám jsou do vašeho biopole vloženy symboly, které se vždy samy zaktivují - není je třeba znát nazpaměť. Stačí mít pouze silný záměr použít energii Ra-Sheeby a pro Vámi danou situaci se nastartují ty nejideálnější symboly o té nejideálnější intenzitě. Je to proto, že se nyní naše vibrace velice rychle zvyšují a už je pro nás snáze dosažitelná práce s energiemi 5 dimenze než před několika lety. Důležité je to, čeho chceme dosáhnout, touha pomoci. Doba, kdy jsme měli být závislí na přesných postupech a návodech, se ztrácí v nedohlednu. Dostáváme se k sobě - naučte se proto více pracovat s intuicí, se svým Vyšším Já, důvěřujte si a pracujte s energií s láskou. To Vaše ego Vás nutí pochybovat o důvěře v sebe samé, věřit, že všechno se to opravdu děje a svádí Vás z Vaší duchovní cesty.

Během zasvěcení sedíte s narovnanými zády (ale tak ať je to příjemné) na židli, v křesle, záda nejsou opřená, nebo jen lehce, nohy máte na zemi. Můžete také sedět v tureckém sedu na zemi. Kdo nevydrží tak dlouho sedět, je možné si i lehnout, stává se však, že usnete - na samotné zasvěcení to nemá žádný vliv, klidně můžete spát. Někomu jde však o prožitky, které zaspí :). Objevují se různé prožitkové vjemy, a to od nejrůznějších pocitů, přes proudění energie, po vidění barev či různých obrazů. Můžete také vidět některý z Vašich minulých životů z doby Egyptské. Buďte pouze pozorovateli. Některé zážitky se Vám mohou vybavit i postupem času, to když se začnete „rozpomínat“ na svou prapodstatu, popřípadě schopnosti, které jste v Egyptě možná měli.

Zasvěcením do Ra-Sheeby se pro Vás začne měnit život - začne totiž probíhat očista Vašeho těla na všech úrovních, jak mentální, tak emocionální i duchovní. Když půjdete dále touto cestou vesmírné energie, začnete odhazovat staré bloky, problémy, které Vás tížily, začnou se Vám možná předkládat situace, které máte konečně zvládnout jinak než doposud - budete se zbavovat všeho, co již ve Vašem životě nepotřebujete.

Věnujte se více sobě v nadcházejícím období, všímejte si, jak a v čem s Vámi Vaše ego cloumá. Negativní emoce se snažte jen pozorovat, nežijte je znovu. Dopřejte si odpočinek, sluneční paprsky, pobývejte v přírodě, choďte plavat, hýbejte tak, jak je Vám příjemné. Nezapomeňte pít hodně vody a jíst čerstvé ovoce i zeleninu, odlehčete svůj jídelníček, protože tato změna také zapříčiní odplavení všeho, čeho se můžete snadno zbavit díky tomuto procesu, do kterého jste šli s radostí. Často si na tuto Vaši volbu vzpomeňte a uvědomte si, čeho jste chtěli a chcete skrze léčivou energii dosáhnout. Kdyby opravdu nebylo dobře a vyvalilo se toho na Vás příliš, určitě se ozvěte - nabízím Vám tímto pomoc účinnou metodou, která Vás rychle a hravě zbaví nepříjemných emocí či tělesných pocitů.

Objednávka zasvěcení do Ra-Sheeby

Zasvěcení si můžete objednat ZDE.

Ra-Sheeba

zasvěcení na dálku, osobní zasvěcení


Oblíbené odkazy